مطالب وبلاگ قبلی احیا شد، سپاس از همه دوستان برای کمک‌هایشان

خب! خدمت دوستان عارضم که بعد از ۱۰ ساعت تلاش مستمر و با کمک ده‌ها دوست نازنینی که هیچ‌ کدامشان را حتی یک بار هم توی عمرم ندیده بودم موفق شدم کلیه مطالب وبلاگ قبلی‌ام را احیا کنم. نتیجه این‌که پلمپ و ترکیدگی وبلاگ “به دستور مقامات قضایی” همچین خالی از حسن و فایده هم نیست. فایده اول این‌‌که دیشب تا خود صبح کلی شعرهای قدیمی‌ام را که مال چهار پنج سال پیش بود خواندم و کلی خاطره برایم زنده شد. دیدم چقدر زبان شعرم فرق کرده. دغدغه‌هایم، نگاهم به همه چیز حتی به کلمه‌ها. سبک شعر نوشتنم. علاقه‌هایم. خلاصه خیلی چیزها. خب اگر پرده ناتمام را از صحنه روزگار محو نمی‌کردند که این سیر انفسی اتفاق نمی‌افتاد!
فایده دوم اینکه توفیق اجباری نصیبم شد و تک و توک کامنت‌های چهار پنج سال پیش را خواندم و یاد رفقای قدیمی و شاعر برایم زنده شد و به بعضی‌هاشان پیامی فرستادم و سلامی کردم و دیدارها تازه شد. خلاصه این ترکاندن بابی شد برای فتح باب دوباره رفاقت‌های قدیمی. کلی هم غلط ویرایشی بود که در متون آرشیوی برطرف کردم که در آرشیو جدید این مشکل وجود نداشته باشد.
همه این‌ها به کنار،مهم‌ترین فایده‌اش این محبت بی‌مثال ده‌ها دوستی بود که وقت گذاشتند و مطالب را احیا کردند. الان خدا را شکر به لطف همت دوستان ۵-۶ تا آرشیو کامل از همه شعرها و نوشته‌هایم دارم. دست همگی درد نکند.
این‌هاهم فیدهای همیشگی و ثابت نیم‌دایره‌اند.اگر از گوگل‌ریدر و تویتر و فرندفید استفاده می‌کنید می‌توانید مطالب را از طریق لینک‌های زیر پیگیری کنید.از هر کسی که دستش می‌رسد هم خواهش می‌کنم که این آدرس‌ها را دست به دست بگرداند که همه کسانی که احیانن هنوز دسترسی به فیدهای قدیمی از جمله وبلاگ پرشین بلاگ دارند جایگزین کنند. دو صفحه تویتر و فرندفید برای فیدهای وبلاگ را هم یکی از خوانندگان عزیز این وبلاگ راه انداخته و و ایمیل کرده. دستش درد نکند. صفحات فرندفید و توییتر صرفا به فید مطالب وبلاگ اختصاص دارند و صفحه شخصی‌ام نیستند. من یک صفحه شخصی غیر از این سایت بیشتر ندارم که آن هم در فیس‌بوک است.
آدرس فید مستقیم مطالب نیم‌دایره: http://www.fatemehshams.com/atom.xml
آدرس فیدبرنر مطالب نیم‌دایره: http://feeds.feedburner.com/fatemehshams
فید مطالب در تویتر: http://twitter.com/faatemehshams
فید مطالب در فرندفید: http://friendfeed.com/faatemehshams